Як почати бізнес на OLX: головні кроки та рішення, що ведуть до успіху

43 Просмотры
Скачать ЗенноПостер 5 на русском языке можно здесь бесплатно
Издатель

Понравился видеоролик "Як почати бізнес на OLX: головні кроки та рішення, що ведуть до успіху"? Если да, то напиши свой комментарий и поделись им в соцсетях. Тем самым ты поддержишь наш проект. Спасибо!

Описание видео: Наш новий вебінар буде корисний підприємцям, що планують розпочати власний бізнес на OLX. Прості правила створення оголошень на OLX: якісні фотографії, зрозумілий заголовок, повний опис. Реєстрація на ОЛХ ➡ визначення обсягу товару ➡ аналіз конкурентів ➡ створення контенту ➡ публікація оголошень. 11:00 Основні правила надання послуги. ------------ Підписуйся на наш канал youtube.com/user/olxua і дізнайся, як швидко та вигідно продавати на OLX! 02:05 Головні кроки для початку бізнесу на OLX. 04:30 Підготовка якісного контенту. 11:40 Гарантії безпечних продажів від партнерів UA Pay та Нова Пошта. 20:31 Основні елементи оформлення сторінки OLX магазину на сайті та в додатку. 17:10 Як підключити послугу. 18:30 Варіанти рішень для публікації оголошень. 31:00 Сесія питань-відповідей. OLX — легкі та надійні рішення для вашого бізнесу! Прості кроки до сплати послуг. 10:38 OLX Доставка — важливий атрибут довіри серед покупців. 12:35 Основні переваги ОЛХ Доставки для покупця та продавця. Дізнайтеся про основні кроки для переведення вашого бізнесу в онлайн та переваги, що дає розміщення на OLX. 25:00 Що потрібно знати, якщо ви підприємець і хочете працювати за безготівковим розрахунком. Читай наш блог blog.olx.ua/ Сервіс оголошень номер один в Україні: olx.ua/ Як створити OLX магазин: ua.olx-business.com/ Завантажуй мобільний додаток, щоб OLX був завжди під рукою: GooglePlay - play.google.com/store/apps/details?id=ua.slando AppStore - itunes.apple.com/ua/app/slando.ua-besplatnye-ob-avlenia/id663217552?l=pl&ls=1&mt=8 WindowsPhone - windowsphone.com/ru-ru/store/app/olx-ua/e5324a28-1546-454e-a3b3-51e7fac930b1 #olx #олх... 19:00 Переваги пакетів розміщень "Старт" і "Преміум".

Официальный источник видео youtube.com/watch?v=i6CmY0qHKRs именно от туда подгружается разрешенный автором к встраиванию контент и картинки. Авторские права полностью соблюдены!

Категория
ZennoPosterЯндекс.Метрика